79-ročný Milan Lasica patrí medzi absolútne legendy slovenskej umeleckej scény. Stal sa známy nielen ako humorista, no aj ako herec, spisovateľ, režisér či spevák. Aj vo vyššom veku je stále aktívny a v jednom z nedávnych rozhovorov sa podelil na rovinu o svoj názor na dnešné zábavné programy! 

Kedysi zabávala publikum na Slovensku a v Čechách dvojica Milan Lasica a Július Satinský, no po tragickej smrti druhého menovaného koncom roka 2002, prišla naša umelecká scéna o jeden z jej dôležitých článkov. Toto duo vedelo spoločne pobaviť všetky vekové kategórie a Lasica v tom pokračuje aj dlhé roky po úmrtí svojho hereckého partnera. Práve preto má jeho slovo veľkú váhu a v nedávnom rozhovore pre Refresher.sk vyjadril názor na dnešné zábavné programy.

Lasica priznal, že televíziu veľmi nesleduje a keď sa k tomu už dostane, tak si najradšej pozrie kultové seriály Frasier a Dva a pol chlapa, pretože tamojší humor a spôsob jeho podania sú mu veľmi blízke. O slovenských zábavných programoch, ktoré sú často kritizované, sa z rešpektu vyjadril síce opatrne, no úplne jasne: „Keď občas pozerám zábavné či súťažné programy, tak sa mi zdá, že sa účinkujúci zabávajú viac, ako diváci, ktorí to sledujú.“ A mnoho ľudí mu v komentároch na sociálnych sieťach dalo za pravdu!

Zdroj: Refresher.sk | Foto: Instagram