Ak by ste sa 100 náhodne okoloidúcich ľudí spýtali, kto je Stefani Joanne Angelina Germanotta, 99 % z nich by vám zrejme odpovedať nevedelo. Ak by ste ale spomenuli jej umelecké meno Lady Gaga, každý bude vedieť, ktorá bije.

Talentovaná americká speváčka sa v začiatkoch kariéry preslávila svojimi kontroverznými klipmi a extravagantnými kostýmami. Kvôli obrovským „zváračským“ okuliarom či ofine cez pol tváre sme dlhé roky poriadne ani nevedeli, ako táto dnes už 33-ročná rodáčka z Manhattanu vyzerá. Ako roky plynuli, blonďavé dievča dospelo v ženu, dostalo rozum a začalo sa prezentovať viac svojou hudbou než módnymi výstrelkami.

A musíme uznať, že Lady Gaga je s pribúdajúcim vekom čoraz krajšia a vzrušujúcejšia. Hviezda oscarového filmového megahitu Star is Born (2018) to potvrdila fotkou, ktorú v týchto dňoch pridala na svoj Instagram. Leží na nej na posteli hore bez a so zarezanými gaťkami – proste pripravená do akcie. Z tohto pohľadu by zrejme odpadol aj samotný Bradley Cooper. A možno práve tento pohľad je dôvod, prečo dal košom krásnej Irine Shayk.

Lady Gaga

Spomínanú fotku Lady Gaga nájdete >>TU<<

Foto: Instagram.com/Ladygaga, Twitter