Mladá sympatická po*noherečka Drahomíra Jůzová, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Lady Dee, veľmi dobre vie, ako rozprúdiť fantáziu svojich mužských fanúšikov. Žiaľbohu, nie vždy trafí zrovna do čierneho. Pred niekoľkými dňami zverejnila na svojom facebookovom profile oznam, že sedí v Uberi v tak trochu netradičnom stave.

„Sedim v Uberu s analnim kolikem v p*deli,“ napísala Drahomíra do svojho statusu. Zrejme bola na tento „počin“ mimoriadne hrdá, keďže sa s ním podelila aj na sociálnej sieti. Nezabudla dodať ani popis: „Jak to auto drnca, je to strasne prijemne“.

Reakcie na kontroverzný príspevok na seba nenechali dlho čakať. „Mlčeti zlato, ses totalne blbá,“ napísal jeden z komentujúcich. Ďalší zašiel ešte ďalej, keď Lady Dee zaželal, aby bol jej profil bloknutý, keďže sa jej príspevky nedajú čítať. Našli sa však aj takí, ktorí tento status ocenili. “Ty si umis tak krasne uzivat.” Iný nadržanček si z tohto zážitku dokonca vypýtal aj video.

Lady Dee si servítku pred ústa rozhodne neberie, no na druhej strane si to táto dáma môže dovoliť. Ktovie, či si jej ukájanie všimol vodič, ktorý ju viezol…

Lady Dee

Dokáže byť aj dámou
Dokáže byť aj dámou
Aj takto to môže vyzerať pri natáčaní
Aj takto to môže vyzerať pri natáčaní
Drahomíra v domácom prostredí
Drahomíra v domácom prostredí

Nechali by ste si upratať?

Zdroj: Facebook.sk | Foto: Facebook.sk