Ak pozeráte deviatu sériu markizáckej Farmy, iste vašim pozorným očiam neušla blonďavá se*ica Eva Zelníková z Kysúc. Dokonalou tváričkou a hriešnymi krivkami pomotala hlavu tamojším farmárom, ale aj mužským divákov, ktorí zrejme teraz ostanú poriadne prekvapení!Príťažlivá podnikateľka Eva Zelníková (22) si je svojich kvalít dobre vedomá, a tak sa väčšinou motá okolo mužského osadenstva, s ktorým nemá problém otvorene pokecať napríklad o svojom bujnom poprsí. Prežitie na statku však nie je len o zábave: ,,Je to na psychiku ťažké, došla na mňa ťažká chvíľka, asi kvôli počasiu. Jedenia ubúda,” zverila sa do kamery poriadne strhaná farmárka.

,,Ma babka zabije doma, ona mi je ako mama. Ja nechcem, aby ma takto videla, lebo keď uvidí, čo tu my dorábame, tak jej bude asi ťažko. Nechcem, aby videla, že som tu plakala, lebo bude plakať aj ona. Ona nechcela, aby som sem šla”

Viac ale ako Evine “farmárske problémy” divákov zaujala jej úplne nenalíčená tvár. Zvyčajne “vyštafírovanú” se*icu, ktorá sem-tam pridá na svoj Instagram aj “selfiečko” bez make-upu, by v tejto uplakanej verzii na ulici spoznal asi málokto. :-D

Eva Zelníková

Páči sa vám Eva Zelníková bez make-upu?

Loading ... Loading ...

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.