Dátum narodenia neovplyvňuje iba našu povahu, ale aj naše správanie v posteli. Ktoré znamenie je najvášnivejšie a najdivokejšie? Pozrite sa, čo o ženách prezradili horoskopy.

Aké sú ženy podľa znamení v posteli? S ktorou z nich to je najlepšie a s ktorou si môžete robiť čo len chcete? Aj toto prezrádzajú horoskopy.

Býk

Milovanie si vychutnáva všetkými zmyslami a doslova to zbožňuje. Dokonale zvláda zvádzanie a nebráni sa ani experimentovaniu so ženami! Nemá však záujem o netradičné praktiky či polohy.

Škorpión

Milovanie je pre ňu ako droga. Do postele pôjde radšej so zlým milencom ako s dobrou knihou. Rada experimentuje, obľubuje všetky pomôcky a rada dominuje.

Strelec

Je jej jedno, kde sa budete milovať. Má to rada aj na verejnosti a je otvorená všetkým možnostiam a praktikám. Býva však prelietavá.

Kozorožec

Pri milovaní je ako vybuchujúca sopka. Rada škrabe, hryzie, je to s ňou ako divoký zápas. Tiež preferuje byť dominantnou. Potrpí si na dlhé milovanie.

Ryby

Je veľmi liberálna a málokedy dokáže povedať nie. Rada sa hrá na pána a otrokyňu, takže v podstate urobí všetko, čo od nej budete chcieť.

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: YouTube