Filmy pre dospelých sú fenoménom tejto doby. Niekto erotickým scénam podľahol viac, niekto menej. Péčkové herečky sa dnes tešia statusu celebrít a obdivu fanúšikov. Ktoré ale neodolali a “strihli si kolo” so svojim obdivovateľom? Na YouTube sa už niekoľko mesiacov objavuje videoseriál s názvom Ask a Po*nstar (Opýtaj sa po*noherečky). V týchto videách najznámejšie péčkové herečky odpovedajú na rôzne otázky. Napríklad na to, ako vyzerá dokonalé náradie či akú najčudnejšiu vec si strčili “tam dole”. Najnovšie sa hviezdičky priznali k tomu, či sa už niekedy vyspali so svojim fanúšikom.

Mia Khalifa.

Hoci sa medzi spovedanými herečkami neobjavila tá najvyhľadávanejšie, o Mii Khalife je známe, že odpanila svojho neskúseného fanúšika. Jej kolegyne sú však na podobné zážitky skromnejšie. Napríklad Bobbi Dylan priznala len to, že ju jeden jej fanúšik našiel na zoznamke Tinder, kde jej napísal. Najskôr nevedela, o koho ide, no potom vyšiel chalanisko s pravdou von. Bella Dahl sa taktiež priznala k radovánkam s fanúšikom, v jej prípade ale nešlo len o TO. Mali spolu plnohodnotné a dokonca vraj aj veľmi romantické rande.

Video, na ktorom Mia Khalifa pripravila fanúšika o panictvo, nájdete na Manforum.sk >>> TU

Bobbi Dylan.
Bella Dahl.

Cassandra Cain si to zatiaľ so žiadnym fanúšikom nerozdala, ale podľa jej vlastných slov by s tým žiadny problém nemala. Musel by byť ale príťažlivý. Za zmienku tiež stojí Alison Rey, ktorá sa síce nevyspala priamo s neznámym obdivovateľom, ale pre zmenu “podržala” niekoľkým svojim bývalým spolužiakom, ktorí sú vraj jej veľkými fanúšikmi. :D

Žiaľ, ani jedna z týchto slečien sa o akt nepodelila na videu, a tak najznámejším záznamom, na ktorom si to péčková herečka rozdala s fanúšikom, stále zostáva Mia Khalifa a jej odpanenie neskúseného chalana.

Video, na ktorom Mia Khalifa pripravila fanúšika o panictvo, nájdete na Manforum.sk >>> TU

Cassandra Cain.
Alison Rey.

Video, na ktorom Mia Khalifa pripravila fanúšika o panictvo, nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D