Chytľavú pesničku od slovenskej speváčky Kristíny Ta ne sme vám predstavili už v novembri. Po viac ako polroku sa konečne dočkala svojho vizuálu.

Videoklip k skladbe Ta ne od Kristíny vyšiel len pred tromi týždňami a už teraz má na Youtube vyše milión zhliadnutí, čo je na slovenské pomery naozaj pekné číslo. Dokonca oplýva samými pozitívnymi ohlasmi, a to je v dnešnej dobe, kedy prevažujú negatívne názory hejterov, pre samotnú Kristínu taktiež určite veľmi potešujúce.

Za úspechom novinky stojí nielen chytľavosť pesničky a východniarsky dialekt textu, ale aj farebné a vtipné spracovanie videoklipu, ktorý mierne pripomína tie z dielní Katy Perry či Nicki Minaj. V tom Kristíninom si zahral hlavnú úlohu dokonca aj jeden z najlepších slovenských humoristov, herec a moderátor taktiež z východného Slovenska Mišo Hudák, ktorý sa v klipe do krásnej Kristíny zaľúbi. Hoci je od speváčky o nejaký ten rôčik starší, celému vizuálu dodal poriadny šmrnc a zapadol do neho omnoho viac ako nejaký mladý cukrík.

Za vtipný videoklip k skladbe Ta ne je zodpovedný český režisér Matěj Pichler, ktorý Kristínu hodil aj do role tanečníčky. S tým však nemala absolútne žiadny problém, veď pred pár týždňami hviezdila v Tanci snov. A mužské publikum sa bude určite vytešovať z jej dokonalých nôh!