Keď si ráno moderátorka Lizzie Cundy obliekala svoje kožené nohavice, ešte rozhodne netušila, že nedobrovoľne ukáže celému svetu to, čo pod nimi skrýva. Ono sa to ale naozaj stalo, nohavice totiž praskli a Lizzie mala zo svojho súkromia razom ukrojené. Pozrite si aj moderátorku, ktorej kozy videl v priamom prenose celý svet! 

Britská televízna hviezda a moderátorka Lizzie Cundy je známa svojou dokonalou postavičkou, ktorú jej aj vo veku 46 rokov môže závidieť nejedna mladšia kolegyňa. Lizzie pritom rozhodne nepatrí medzi hanblivky, ktoré by telo skrývali pod šatami a na ulicu vychádza častokrát poriadne provokatívne oblečená. Aj z tohto dôvodu jej tak pohľad fanúšikov na jej zadok v roztrhnutých nohaviciach prekážať nemôže. Rozhodne však poteší mnohých mužov.

Pozrite si aj moderátorku, ktorej kozy videl v priamom prenose celý svet!

Pozrite si aj moderátorku, ktorej kozy videl v priamom prenose celý svet!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.