Jedna z najkrajších a najznámejších Sloveniek Soňa Skoncová sa pochválila pikantnými fotkami z dovolenky. Jej telo znesie aj tie najprísnejšie kritériá a môžeme povedať, že je doslova dokonalé!

Soňa Skoncová sa do povedomia širokej verejnosti dostala v roku 2009, kedy sa stala Vicemiss Slovensko. Dnes je krásna bruneta známa najmä ako tvár televízie JOJ, v ktorej moderuje reláciu TOP Star. Rodáčka z Prievidze patrí medzi najslávnejšie slovenské osobnosti, o čom svedčí aj takmer 100-tisíc sledovateľov na jej Instagrame. Je tiež známa aj modelingovými aktivitami, naposledy nafotila napríklad pikantný fotoset pre magazín EVA. Najnovšie sa Soňa pochválila zvodnými fotečkami na Instagrame, kde zverejnila zábery zo svojej dovolenky v Mexiku. Jej postava prejde aj cez tie najprísnejšie kritériá, Soňa sa totiž môže pýšiť telom bohyne. :)

Pikantné fotky Soni Skoncovej z dovolenky si môžete pozrieť na jej Instagrame >>> TU

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D