Táto blonďavá devätnástka zo Škótska sa bojí randenia s chlapmi. Prečo? Má na to celkom vážny dôvod, ktorý sa rozhodla konečne všetkým priznať. Ufff, toto by ste asi netipovali!

Abigail Collins je devätnásťročná študentka, ktorá pochádza zo Škótska a už dlhšie bojuje so svojou pleťou. Jej pokožka sa začala zhoršovať, keď mala iba desať rokov a teraz to prerástlo do takého štádia, že má až cystické akné. Abigail zvykla vstávať dve hodiny pred vyučovaním, aby si naniesla na tvár dostatočne veľa mejkapu a ako sama priznáva, bojí sa nájsť si priateľa, lebo nechce zažiť to obrovské sklamanie, keby ju zbadal odmaľovanú.

Práve preto nemala ani príliš veľa kamarátov. Ľudia sa jej často posmievali, no ona s tým nedokázala nič urobiť, lebo žiadne prípravky nezaberali. Teraz sa však rozhodla svetu ukázať, ako vyzerá jej skutočná tvár a odhalila svoje odlíčené fotky. Mnohí ju na nich ani nespoznávajú, no dostáva kopec pozitívnej spätnej väzby a tipov, čo môže pre pokožku urobiť. Momentálne podstupuje novú liečbu od jej lekára a dúfa, že to konečne zaberie. Držíme palce!

Abigail Collins s mejkapom

Abigail Collins bez mejkapu

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Instagram/Abis_acne