Krásna blondína si poriadne vystrelila z jedného nápadníka s prezývkou “JJ”. Úbohý chlapec spoznal Lisu February Allen na Snapchate a ani netušil, čo ho čaká, keď si s kráskou začal dohadovať trojku. Dievča mu tvrdilo, že zavolá kamarátku a všetci si to poriadne užijú. 

Lisa si však z chlapca priam ukážkovo vystrelila. Tvrdila mu, že býva v Buckinghamskom Paláci a že sa stretnú tam. Intímne partie naivného típka mali očividne svoj vlastný rozum, keďže jej na to skočil a snažil sa dostať do príbytku kráľovnej s víziou, že si to rozdá s dvoma ženami.

JJ: “Kde bývaš? Žiješ sama?”

Lisa: “Bývam s kamarátkou, pripojí sa k nám.”

JJ nemohol uveriť, aké má šťastie a od dievčaťa si pýtal adresu.

Lisa: “SW1A 1AA”

JJ: “Oh, to nie je ďaleko. Ja bývam v Croydone, to je 20 minút jazdy.”

Po príchode na miesto prekvapený JJ píše Lise, že je pred Buckinghamským Palácom.

JJ: “Ty skutočne bývaš v Buckinghamskom Paláci?”

Lisa: “Áno, samozrejme!”

JJ: “To je šialené!”

Ďalej vysvetľuje, že sa snažil dostať cez bránu a ochranka mu povedala, že nemôže parkovať vo vnútri a že objekt slúži členom kráľovskej rodiny. Vtedy už mladíkovi došlo, že si z neho dievča len kruto vystrelilo. Konverzáciu zakončil záplavou nahnevaných smajlíkov. “Ah, idem takú dlhú cestu a zistím, že miesto je vymyslené! Už mi začalo dochádzať, že sa jedná o vtip, keď som videl palác,” píše JJ. Lisa sa náramne bavila a nestačilo jej, že si z JJa vystrelila, ich spoločný chat zverejnila aj na Facebooku. Chudák chlapec si nielenže neužil noc snov, ale ostal na posmech celému internetu.

Foto: Facebook, Twitter, Pictagram