Nie každý má to šťastie, že ho jeho nástroj medzi nohami sprevádza po celý život a tým teraz nemyslíme ženy. Svoje by vám o tom vedel povedať Mohammed Abad zo Škótska, ktorý o ten svoj prišiel ešte ako malý v dôsledku nepríjemnej autonehody. Medicínsky zázrak mu však jeho mužnosť prinavrátil, keď si nechal prioperovať bionický úd.

Mohammed Abad prišiel v detstve o vtáka, no prednedávnom sa zúčastnil operácie, pri ktorej mu bol prinavrátený prostredníctvom bionického údu. Ihneď po nej sa 43-ročnému mužovi začali kopiť desiatky ponúk na s*x od nadržaných žien, ktoré by si na ňom chceli rady zajazdiť. A tak Mohammed nezaháľal a konečne sa mu podarilo prísť aj o panictvo. Nevyskúšal však ešte všetko!

Mohammedov nový kamarát neunikol ani talianskej reportérke Paole Saulino, ktorá sa chváli svojimi neskutočnými fajčiarskymi skúsenosťami. Veď ako inak by ju napadlo ponúkať orálne služby mužom v celom Taliansku výmenou za ich hlas vo voľbách. Teraz by rada svoju prácu pusou predviedla i nešťastnému Škótovi. Fajka je totiž jediná vec, ktorú ešte nestihol vyskúšať! Uvidíme, či na jej ponuku pristúpi, no bol by hlúpy, keby nie.

Paola Saulino

Zdroj: Maxim | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.