Kráľ rajcovných zadočkov a zvrhlých orgií Dan Bilzerian zapĺňa svoj Instagram stále novými fotkami, kde sa rád pochváli ženskými telami alebo majetkom. Najnovšie však šokuje novou prácou, ktorú si našiel. To myslí vážne?Dan Bilzerian je každému známy ako kráľ zvrhlostí, ženských prdeliek či majiteľ luxusných vecičiek, ktoré si môže dovoliť len málokto. Nevieme, čo presne ho viedlo k nájdeniu novej práce, no tušíme, že za tým bude opäť jeho túžba byť na očiach. Po hraní pokru a MMA ale zamieril do úplne nových vôd a z toho, čo sa chystá robiť, vám zastane rozum.

Bilzerian si to totiž namieril do školských lavíc, kde sa chystá vzdelávať americkú mládež na poste učiteľa. Podľa vlastných slov chce odovzdať mladým svoje životné skúsenosti a vedomosti, aby sa nemuseli učiť tie bezvýznamné hlúposti. Ideálny vek, ktorý si u žiakov zvolil, je vraj 10 až 12 rokov, kedy sú už schopné niečo vstrebať. Nebráni sa však ani rozdávaniu svojho múdra starším ročníkom. Momentálne je už na jednu zo škôl prijatý ako náhradný učiteľ, takže rodičom neostáva nič iné, len dúfať, že sa ich dcéram pokriví maximálne kružidlo.

Zdroj: ladbible.com | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Retro
Riadi sa heslom Čo ťa nezabije, to ťa trafí nabudúce. Preto najradšej kľučkuje, hlavne medzi ženami. Svoje skúsenosti a postrehy zo života hádže na papier, alebo za hlavu.