Na pracovnom pohovore sa všetci tvária ako neviniatka, dokonca sa predtým aj osprchujú. Pravá tvár sa však čoskoro objaví a keď manažéri zistia, aké individuá sa im podarilo zamestnať, chytajú priam infarkt. Frustrovaní šéfovia sa posťažovali, akých najhorších zamestnancov sa im kedy podarilo zamestnať. Od lenivca, cez týpka každodenne obedujúceho rybacinu. Stále sa medzi nami nájde kolega, ktorý všetkým ostatným lezie kvalitne na nervy. Ale čo má na to povedať šéf? Ten mu navyše za takéto chovanie ešte aj dáva výplatu! Na populárnom diskusnom fóre Reddit sa takíto naštvaní šéfinovia priam pretekali v tom, komu sa podarilo zamestnať toho absolútne najhoršieho zamestnanca.

“Ten blázon sa jedného dňa naštval a začal si TO robiť priamo pred zákazníkmi!” Sťažuje sa manažér, ktorý bol priamym svedkom besnenia podriadeného. “Chytil som ho, keď bral heroín na záchode… krátko po tom, ako sme ho vyhodili, skončil v base,” delí sa ďalší šéf o svoje skúsenosti.

Aj kolegovia sa dobre zabávajú na tom, čo dokážu zamestnanci vystrojiť nadriadeným: “Môj šéf zamestnával chlapíka, s ktorým mali medzi sebou nejaké nezhody. Ten blázon mu potom vyvolával každú noc domov, presne o polnoci a keď zdvihol, tak zložil.”

“Jedného chlapa som musel poslať domov, aby sa osprchoval a prezliekol, taký neznesiteľný smrad z neho išiel,” píše ďalší. “Ukázal som sa v práci nezvyčajne skoro a našiel som ju spať. Pracovala ako plavčíčka, hneď som ju vyrazil,” pri diskusii stúpa tlak inému mužovi.

“Mali sme aj takého, čo si uprostred noci “požičal” firemné auto s logom. Okrem toho, že bol opitý a rozbil ho, viezol ďalších troch našich zamestnancov. Všetci to boli idioti,” klincuje diskusiu boss, ktorému sa podarilo zamestnať asi tých najhlúpejších ľudí vôbec.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: giphy

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Goldie
Nenápadne preniká do sveta "pánov tvorstva". A že to je riadna výzva, to vie už od začiatku...