O letnom prestupe Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu FC sa toho popísalo viac než dosť. Stále však časom pribúdajú nové a nové vyjadrenia jednotlivých hráčov a ich názory. Prednedávnom prišiel s prekvapujúcimi slovami smerom k tejto udalosti stredopoliar Realu Isco! 

Nová metla na lavičke Realu Madrid Julian Lopetegui zatiaľ metie veľmi dobre a “Biely balet” sa drží na čele tabuľky spoločne s Barcelonou. Za tri zápasy navyše nastrieľali hráči Madridu 10 gólov, a to aj bez svojej bývalej hviezdy Cristiana Ronalda. Najmä Gareth Bale s Karimom Benzemom sa priam odtrhli z reťaze a dokopy nastrieľali 7 presných zásahov!

Práve to Isco vo svojom vyjadrení vyzdvihuje a tvrdí, že po Ronaldovom odchode sa aspoň viac uchytili iní kvalitní hráči a ťahajú tím k úspechu. Momentálne podľa jeho slov Ronaldo tímu nechýba a praje mu veľa šťastia do ďalšej kariéry. Nuž, uvidíme, ako na to odpovie svojimi výkonmi samotný Cristiano, ktorý zatiaľ v drese svojho nového zamestnávateľa zbiera iba neúspešné strelecké pokusy.

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter