Samozvaný prorok Dave Meade tvrdil, že koniec sveta mal nastať 23. septembra. Tento deň je dávno za nami a my sme stále tu, takže sa niekde musela stať chyba. Sám Meade priznáva, že sa pomýlil a oznámil nový, tentokrát už správny, dátum konca sveta.Na svetovú skazu sa máme pripraviť už túto nedeľu, a teda 15. októbra. Začne to mnohými zemetraseniami, hurikánmi, jadrovou vojnou a inými neduhmi, ktoré budú trvať celých sedem rokov. Po tomto období náš svet zanikne definitívne.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Podľa Meadea bude príčinou konca sveta záhadná Planéta X, ktorej sa niekedy hovorí i Niburu. Tá vraj spôsobila i nedávne hurikány a zemetrasenia. Na skazu malo ľudstvo upozorniť zatmenie Slnka, ktoré mohli 21. augusta pozorovať Američania.

K správam od Meadeho sa vyjadrila i Americká národná agentúra pre letectvo a vesmír. Tvrdí, že pokiaľ by nejaká Planéta X existovala a mala by v blízkej budúcnosti spôsobiť na Zemi skazu, určite by sa ju podarilo zaznamenať aj prístrojmi. Bola by pre nich totiž ľahko viditeľná a mali by čas na riešenie. Zatiaľ však nič podobné, ako záhadnú planétu blížiacu sa k Zemi nezazreli.

Nezabudnite, od nasledujúcej nedele vraj už náš svet nebude nikdy taký, ako ho poznáme!

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.