Koniec jednej éry. 10 rokov je dlhý čas a práve po takomto období prichádza bavorský veľkoklub Bayern Mníchov o jednu zo svojich najväčších hviezd. Arjen Robben totiž v Nemecku definitívne končí.

Arjen Robben sa preslávil ako šikovný krídelník, ktorý privádzal všetky obrany sveta do zúfalstva svojou ľavačkou. Tento odchovanec FC Groningen obliekal dresy prestížnych klubov ako PSV Eindhoven, Chelsea FC a Real Madrid, až v roku 2009 prestúpil do Bayernu Mníchov. V drese bavorského giganta sa udomácnil na dlhých desať rokov, ale po sezóne 2019/2019 Mníchov definitívne opustí.

„Nastal čas odísť.“

34-ročný Holanďan Arjen Robben totiž po poslednom zápase pre portál Goal vyhlásil: „Toto je moja posledná sezóna v Bayerne. Bolo to krásnych 10 rokov, ale nastal čas odísť.“ Či bude tento odchod znamenať aj definitívny koniec jeho kariéry, to zatiaľ nie je známe.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D