Mohlo by sa zdať, že mužov od použitia kondómu najviac odrádza fakt, že nikto nechce lízať zmrzlinu cez sklo. Sťažnosti na zníženú citlivosť, nevábivé šušťanie obalom či neohrabané navliekanie však najnovšie prevalcoval úplne iný dôvod. Mnohí chlapi sa doteraz hanbili priznať, prečo nenávidia kondómy, no konečne to niekto prezradil na plnú hubu!Kondómy chránia mužskú pýchu pred pohlavne prenosnými chorobami, no aj bankové konto pred neočakávanými alimentmi. Aj napriek tomu sa ich mnohí chlapi stránia ako čert kríža, čo je hlavne preto, že latexové čudo znižuje citlivosť a tým aj pôžitok zo samotného vytúženého aktu. Ukazuje sa však, že hlavný dôvod, prečo si páni tvorstva odmietajú navliekať kondóm, je oveľa praktickejší.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Kondómy vraj mužom jednoducho nesedia a väčšine sú až príliš veľké. Priemerný úd v pozore má dĺžku 14 centimetrov a šírku približne 4 centimetre. Pre porovnanie – štandardný kondóm má 17 centimetrov do dĺžky a 5 centimetrov na šírku. Logicky sa s takýmto prevísajúcim útvarom cez svoju pýchu už nikto necíti ako hrdina z péčka. Účelom “nadmerného” rozmeru prezervatívu je pritom fakt, aby sedel väčšine nažhavených samcov.

“Zámerom pri navrhovaní rozmerov kondómu bolo, aby na dĺžku sedel rôznym mužom, ostatní si ho môžu zrolovať,” opisuje odborníčka na zdravie pri posteľných radovánkach Debby Herbenick. No ako to chlapi vnímajú naozaj, prezradil na plnú hubu až majiteľ spoločnosti, ktorá navrhuje doslova kondómy na mieru: “Keď si chlap kúpi obyčajný malý kondóm a aj ten mu je veľký, je to ten najotrasnejší zážitok!”

Zdroj: nytimes.com | Foto: depositphotos.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.