Najtajnejšie sny sa premenili na realitu! Konečne je tu zamestnanie, do ktorého by ste chodili s radosťou a nadšením. Tento job by vám navyše priniesol nielen slastné uspokojenie, ale aj pomerne tučnú peňaženku.

Pracovnú ponuku, aká sa neodmieta, zverejnil vo Veľkej Británii istý internetový obchod s „hračkami“ pre dospelých. Čo je úžasné, nevyžaduje sa žiadne mimoriadne vzdelanie ani fyzická drina, aké poznáme zo slovenských fabrík. V podstate na tento job stačí jediné – mať rád s*x a byť otvorený novým veciam.

Zamestnanie je vhodné pre mužov aj ženy, pričom pracovnou náplňou na exkluzívnej pozícii je hlavne masturbovanie. Samozrejme, „profesionálny recenzent erotických pomôcok“ bude testovať nielen se*uálne hračky, ale aj erotické hry, erotickú bielizeň či afrodiziaká, teda všetko, čo taký obchod ponúka.

Potom síce príde aj tá menej príjemná časť práce – povinnosť napísať či nakrútiť na video recenziu testovaného výrobku, no za ponúkaný plat približne 30 500 eur ročne to rozhodne stojí. Mimochodom, skvelá je aj pracovná doba – v kancelárii treba byť len tri dni v týždni, dva dni môže zamestnanec pracovať z domu (rozumej zo spálne). Cieľom zamestnávateľa je, aby jeho pracovníci dokonale poznali všetok ponúkaný sortiment, vedeli vyzdvihnúť jeho klady a dokázali tak zákazníkovi fundovane poradiť.

Foto: stylecaster.com