Mnohí z nás majú problém so svojim prirodzením a jeho výzorom. V dnešnej dobe rastúcich technológií však nejde o žiaden problém, tento pocit sa dá prekonať aj novou revolučnou metódou, ktorá si pomaly nachádza svojich priaznivcov už aj u nás.

Chcete ísť s aktuálnymi trendmi a vyzerať ako ideálny muž. Vyhovieť potrebám ľudí chcú už aj kozmetické inštitúty, ktoré sú určené špeciálne pre mužov. Okrem tradičnej ponuky, ktorá zahŕňa odstránenie chĺpkov alebo relaxačných masáži, ponúkajú aj zaujímavú nekonvenčnú liečbu zväčšenia penisu kyselinou hyalurónovou.

Inovatívna metóda umožňuje predĺženie  (1 – 3 cm) a rozšírenie (2 – 5 cm) penisu. Premena sa uskutočňuje zavedením špeciálnou ihlou, cez ktorú je kyselina zavádzaná. Látka je plne biokompatibilná, čo v praxi znamená, že sa prirodzene vyskytuje v našom tele.

Liečba je ambulantná a trvá zhruba 20 – 40 minút. V dôsledku lokálneho anestetika je úplne bezbolestná a pacient necíti nepohodlie spojené s postupom. Po dokončení zväčšenia penisu prostredníctvom kyseliny hyalurónovej, nie je potrebná hospitalizácia. Použitie plniva je úplne bezpečné a nenesie žiadne riziko zjazvenia, rovnako tak nespôsobuje ani stratu se*uálnych aktivít. To by ešte tak bolo!

A čo je vlastne kyselina hyaluronová? Látka, ktorá je biologicky odbúrateľná, čo znamená, že jej účinok nie je trvalý – u väčšiny pacientov sa účinok udržuje po dobu jedného až dvoch rokov.

Autor: Peter H.