Simona Jánošková sa neslávlne preslávila, keď médiá zverejnenili prepis pikantných správ, ktoré dostávala od politika a multi-otecka Borisa Kollára. Po utrasení kauzy sa rozhodla v necenzurovanom rozhovore  pre pánsky magazín Playboy ozrejmiť, ako to celé naozaj bolo. Svojho času zverenkyňa resocializačného zariadenia Čistý deň na plnej čiare priznala, že drogy jej nie sú cudzie a počas niektorých verejných vyjadrení do médií bola pod ich vplyvom.

Za hlavnú vinníčku intríg, ktoré sa spájali s ňou i s osobou Borisa Kollára, označila riaditeľku výchovného ústavu Zuzanu Tománkovú. Riaditeľka sa vraj i s manželom snažila politika vykresliť v najhoršom svetle a k tomu jej dokonale poslúžila spomínaná tínedžerka.

Podľa Simoniných slov v nej ako mladšia videla náhradnú matku, a preto sa jej zdôverovala so svojimi pocitmi i s tým, čo sa jej v živote práve dialo. Tak na povrch vyplával i fakt, že bola brunetka v kontakte s Kollárom. Tománková to však zneužila s vidinou získania určitých výhod. Či už finančných alebo iných, ktoré ale neuviedla.

Medzi iným taktiež prezradila, že drogy boli v stredisku na prevýchovu mládeže bežným javom. Dokonca uviedla, že starší zverenci ich bez problémov prenášali do objektu a ponúkali ich mladším pacientom.

Na záver poďakovala za možnosť konečne uviesť veci na pravú mieru a podotkla, že ide o jedinečný rozhovor, v ktorom mohla hovoriť otvorene a nemusela nič skrývať.

Simona Jánošková

Zdroj: Playboy | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.