Kimberley si išla zacvičiť do posilky, tak ako obvykle. Tentokrát na ňu ale všetci čumeli, div im oči nevyliezali z jamiek. Špeciálne muži slintali ako diví a mali na to veru dobrý dôvod. Blondínke totiž priamo cez obtiahnuté legíny bolo vidno partie, ktoré si ostatok ženského pokolenia úzkostlivo zahaľuje!

Dvadsaťsedemročná kráska sa prezliekla do športového outfitu a chystala sa dobre vypotiť v miestnej posilňovni. Ešte však nestihla ani ponatriasať kozami na bežiacom páse a už sa prítomným pánom do rozkroku hrnula krv. Kimberley ich náruživým pohľadom nechápala až do chvíle, kým sa nezohla priamo pred svojím priateľom, ktorý nemohol veriť vlastným očiam.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Londýnčanka si totiž na cvičenie obliekla nové čierne legíny vyrobené z tenučkej látky, ktorá sa pri sebamenšom natiahnutí stávala priehľadnou. To spôsobilo, že žene bolo vidieť prakticky celú holú r*ť aj s presvitajúcimi tangáčmi. Nečudo, že prítomných mužov chytali mdloby.

Nedobrovoľnej striptérke sa však hanbatý zážitok dotkol natoľko, že sa sťažovala aj na Facebooku známej športovej značky, pričom im na nástenku nezabudla zavesiť svoj “zadočkový test” priesvitných nohavíc. To, že post obletí celý svet, nielen miestnu telocvičňu, blondína zrejme nepredpokladala.

Fotku Kimberleynho presvitajúceho zadočku si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook