Tak sa zdá, že nekonečná telenovela sa pomaly, ale isto blíži ku svojmu koncu. Tyson Fury sa od zisku titulu pravidelne vyhýba odvetnému zápasu s Klitschkom, no nateraz má zdá sa vo veci konečne jasno.Očakávaný odvetný zápas sa dlho odkladal z mesiaca na mesiac a z úradujúceho šampióna sa stala nekonečná studnica výhovoriek. Raz nemohol boxovať kvôli nedostatku času na prípravu, neskôr sa rozhodol ukončiť kariéru, následne si spôsobil zranenie, pár týždňov nato nazval Klitschka kopou sračiek, ktorú kedykoľvek pošle k zemi… no a nakoniec zápas preložil kvôli ďalšiemu zraneniu. Medzičasom bol Fury dokonca obvinený z užívania dopingu a pred niekoľkými dňami v jeho moči našli stopové množstvo kokaínu.

schranka-10

Dnes v Londýne sa šampión na margo odvetného zápasu vyjadril takto: “Končím svoju kariéru! Boxovanie je to najsmutnejšie, čo som kedy robil… Je to kopa hnoja…”  

Ťažko povedať nakoľko sa dajú slová Tysona Furyho brať vážne, no jedno je nateraz isté. Odveta, na ktorú sme všetci tak dlho čakali, sa v dohľadnom čase rozhodne konať nebude…

Zdroj|Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!