Poznáte to, chcete si jednoducho dobre a nie draho zakefovať, tak sa rozhodnete, že sa mrknete na jeden z tých webov so zoznamkami predajných slečien. Áno, jeden z tých z kategórie „tam nechodím“ a už si pozeráte profil za profilom, triedite, selektujete…Najskôr preženiete svoje nároky a v rámci myšlienky, že o plnenie si svojich snov by sme sa mali aspoň pokúšať, nastavujete filter na niečo, čo vám je vopred jasné, že je nemožné. Postupne znižujete zo svojich očakávaní, pretože táto robí iba do ôsmej, táto iba utorky a nepárny týždeň a vy nemáte v aute kalendár, takže neviete, či je lichý nebo sudý týždeň. A tak idete stále nižšie až klesnete na to, že dobre „prvá schopná, ktorej sa dovolám“. Dovoláte sa prvej schopnej a tá vám dá hlášku, že 80 Eur pol hodina.

Ona asi teraz prišla niekde minimálne z Los Angeles alebo odkiaľ, takže ju okamžite menujete najdrahšou ku*vou na Euro-Ázijskom kontinente.

Hneď nato strávite pol života čakaním dole pod bytovkou na Tomašikovej, čo vás „manažérka“ istej kozatej 20-ročnej blondíny naťahuje. Najskôr – áno, môžeš prísť o 20 minút, keď jej presne o 20 min voláte, že ste pri bytovke, odnaviguje vás k danému vchodu a keď tam prídete, tak vám nasledujúcich 20 minút neberie telefón. Potom vám konečne zodvihne a povie „vydrž, prosím ťa, 5 minút, lebo niečo“, následne o 10 minút voláte, aby ste „vydržali ešte 5 minút“ a potom, čo vyjdete konečne hore a vo výťahu si dávate sám so sebou „high-five“ v zrkadle, že „Yes – končene si zašukám!“, otvoria vám dvere dve fúrie, ktoré sa nielenže ani zďaleka nepodobajú na kozatú blonďatú dvacinu na fotke, ale nesedí ani farba vlasov, ani veľkosť pŕs. Nič.

Nasratý odchádzate, aby ste si ešte vypočuli, aký ste debil.

Následne sa ale nedovoláte žiadnej schopnej, tak idete aspoň po tých trochu dobre vyzerajúcich – na veku a veľkosti pŕs už dobré tri hodiny nezáleží, ste pripravený na všetko – hlavne „chcem je*áááááááť“.

POKRAČOVANIE ČLÁNKU NÁJDETE NA MANFORUM.SK >>> TU