Home MIX Kirie cestuje po krajine karavanom, v ktorom denne obslúži 30 mužov! Dali by ste si povedať?

Kirie cestuje po krajine karavanom, v ktorom denne obslúži 30 mužov! Dali by ste si povedať?

0
Kirie cestuje po krajine karavanom, v ktorom denne obslúži 30 mužov! Dali by ste si povedať?

Niekto si so svojím karavanom vyrazí na cesty, aby si užil dovolenku, Američanka Kirie Redfield ho využíva na celkom iné účely. Aj ona síce cestuje po krajine, no jej cieľom nie je oddychovať, ale obšťastňovať mužov. Denne sa ich vraj v karavane vystrieda približne tridsať. 

Kirie Redfield sa netají tým, že je vydatá, a ani tým, že sa živí ako prostitútka. “Platím svoje účty a dane a som absolútne slušná,” vyhlasuje o sebe. Stretnutia s chlapmi a rezervácie jej vybavuje booking asistent, ktorý počas výkonu jej “práce” sedí v prednej časti karavanu. Tento chlapík okrem pozície akéhosi manažéra vykonáva aj funkciu šoféra.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

A prečo sa Kirie rozhodla poskytovať svoje služby práve v karavane? Vraj preto, lebo ju už nebavilo chodiť po hoteloch. Navyše, s karavanom zájde práve tam, odkiaľ prichádzajú rezervácie, a tak svojim zákazníkom šetrí cestu. Sebe zasa šetrí čas tým, že môže obslúžiť viac klientov. Žiadne zábrany Kirie nemá, práve naopak. Tvrdí, že tento džob ju baví, robí ho rada, za nič sa nehanbí a miluje pocit, že si môže zarábať vlastným telom. Na svojom konte má aj viacero filmov pre dospelých. Zaujímavosťou je, že manžel Kirie o všetkom vie a rešpektuje to. Nuž, proti gustu…

Foto: Twiter, kirie.co.uk, YouTube