Severokórejský diktátor Kim Čong-un má zvláštne chúťky, ktoré zrejme zdedil po svojom otcovi Kim Čong-ilovi. Súčasťou jeho armády je totiž Gippeumjo, teda Jednotka rozkoše. Jej príslušníčky musia oplývať krásou a okrem toho musia byť panny.Vojenskí posluhovači režimu si nešťastné dievčatá vytypujú priamo na ulici alebo v škole. Najmladšie z nich majú údajne len trinásť rokov. Jednoducho ich odvedú rovno z mesta, alebo z triedy do armády a rodičia často ani netušia, kde zmizlo ich dieťa. V civilizovaných krajinách je takýto skutok kvalifikovaný ako trestný čin únosu. V jednotkách rozkoše vraj slúži až dvetisíc žien, ktoré sú rozdelené na tri skupiny – jedna uspokojuje zvrátené chúťky diktátora, druhá má na starosti masáže jeho obézneho tela a tretia sa venuje tancu a spevu. Podľa akého kľúča armáda tieto príslušníčky ozbrojených síl triedi, nevedno.

Dievčatá z Ázie

Za poctivý výkon služby, a najmä za mlčanlivosť, dostávajú dary a peniaze. Dievčatá v tejto bizarnej jednotke „bojujú“ približne desať rokov, po ich vyradení z aktívnej služby na nich čakajú formálne manželstvá s vysokými straníckymi funkcionármi. Stále však v podstate ostávajú väzenkyňami Kim Čong-una, pretože sú pod prísnym dohľadom polície, ktorá pozorne sleduje, či si nepustili jazyk na špacírku. V takomto prípade by ich čakala smrť. Svedectvá o zvrátenostiach, ktoré počas služby zažili, podali len ženy, ktorým sa z krajiny podarilo utiecť. V poslednej dobe je však čoraz väčší problém naplniť stavy Gippeujmo. Dôvod? Keďže je Severná Kórea chudobná krajina, tínedžerky si tu na živobytie vo veľkom privyrábajú prostitúciou. Pri lekárskych prehliadkach budúcich vojačiek vysvitlo, že až šesťdesiat percent z nich sa už intímne zblížilo s mužom. Takže v súčasnosti už len máloktoré dievča spĺňa základnú podmienku na zaradenie do Jednotky rozkoše – byť pannou.

Foto: Gettyimages.com, Pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)