K.O. roka alebo najtvrdší knockout histórie MMA. Aj takto prezentujú médiá to, čo sa udialo v zápase, v ktorom sa proti sebe postavili Mansour Barnaoui a Shamil Zavurov. A Khabibov bratranec Zavurov dostal veru poriadne naložené! 

Organizácia Road FC usporadúvala večer bojových športov s poradovým číslom 52. A v jednom zo zápasov proti sebe nastúpili aj títo dvaja spomínaní fighteri. Favoritom bol Zavurov, ktorý mal na svojom konte 35 kariérnych víťazstiev a iba 5 prehier. Proti nemu sa postavil francúzsky bojovník Mansour Barnaoui s bilanciou 17 výhier a 5 porážok. Barnaoui je však o osem rokov mladší, čo mnohí považovali za výhodu oproti 34-ročnému Zavurovi.

Zápas sa nakoniec skončil pre bratranca hviezdneho Khabiba Nurmagomedova už v treťom kole po tom, čo dostal tvrdú kopačku kolenom priamo do hlavy. Samotný Nurmagomedov je aj členom tímu svojho bratranca a bol v poriadnom šoku, no ihneď po tomto incidente vbehol do klietky a snažil sa ho rýchlo prebrať. Aj napriek tomu, že to vyzeralo naozaj tvrdo, nakoniec sa Shamilovi Zavurovi nič vážne nestalo a celý tím po takomto knockoute už dozaista chystá odvetu!

Barnaoui vs. Zavurov K.O.

https://www.youtube.com/watch?v=aG5bpKaFM9M

Foto|Video: Twitter, YouTube