Kegelove cviky boli pôvodne vymyslené pre ženy ako pomôcka pri pôrodoch. Momentálne sa však tešia popularite a mali by byť súčasťou života každej dámy ako prevencia ochabnutia panvového dna. Pán Kegel bol ale našťastie prajný aj k mužom a vymyslel podobné cviky, ktoré odporúčame zaradiť do vášho časového harmonogramu.

Ako na to ?

Pri ďalšej návšteve toalety sa posaďte a pokúšajte sa niekoľkokrát po sebe zastaviť prúd moču a opäť ho spustiť. Takto objavíte svaly, ktoré budete precvičovať nasucho.:)

Kedy precvičovať?

Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno v aute po ceste do práce, ale aj večer v posteli poležiačky. Tieto cviky cítite len vy a nikto si ich nevšimne. Odporúčame sa im venovať aspoň 2-krát denne na 2 – 3 minútky.

Prečo to robiť?

Už po pár týždňoch ucítite zmenu. Vaša erekcia bude pevnejšia a dlhodobejšia, pe*is bude lepšie zásobovaný krvou a miesto predstavovania si babkiných koláčov, aby ste oddialili vyvrcholenie, pokojne dokážete počkať na priateľku. Aj váš pe*is sa zväčší. Toporivé telieska totiž časom strácajú svoju flexibilitu a zmenšujú sa, čo zapríčiňuje aj isté zmenšenie pe*isu. Ak sa tomu teda chcete vyhnúť, pomôžu vám práve Kegelove cviky.