Kirk Myers je americký fitness tréner, ktorý v New Yorku vybudoval jednu z najúspešnejších fitness značiek. Kedysi mal však tento chlapík veľkú nadváhu a bojoval o život.Kirk Myers mal odmala ťažkosti s hmotnosťou. Konzumoval nezdravé jedlá, pozostávajúce najmä zo sladkostí, a týždenne vypil aj 9 litrov čokoládového mlieka. Na strednej škole sa ale snažil využiť vyššiu hmotnosť vo svoj prospech, preto začal hrať americký futbal. Keď sa však už v poslednom ročníku ručička jeho váhy priblížila k číslu 140 kilogramov, stal sa centrom posmeškov a zistil, že má naozajstný problém.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Už počas výšky, ako 21-ročný, zvykol pre nedostatok energie prespať aj 18 hodín z dňa. Nevlastná matka ho tak vzala do nemocnice, kde strávil až 11 dní. Výsledky ukázali, že mladík má problémy so srdcom a hrozí mu jeho zlyhanie. Vtedy si Kirk uvedomil, že musí prísť zmena. Začal disciplinovane jesť a pod krídla si ho vzal miestny majiteľ fitness centra v Kansase. Až 6 mesiacov sa teda staral sám o seba a sústredil sa len na svoje schudnutie.

Počas niekoľkých rokov Myers zhodil 60 kilogramov, nabral obrovské sebavedomie a presťahoval sa do New Yorku, kde behal z jedného “gymu” do druhého. Akonáhle uvidelo okolie pozitívne zmeny na jeho tele, hneď si odneho pýtalo rady na chudnutie. Kirkovi sa vtedy v hlave rozjasnilo a zistil, že by chcel byť trénerom. Začal teda cvičiť desiatky ľudí, medzi inými aj chlapíka, ktorý sa poznal s hercom Hughom Jackmanom. Ten si do fitka stále nosil nejakých známych, vďaka čomu sa Kirkova klientela krásne rozrastala. Aj preto sa rozhodol, že potrebuje vlastné miesto. Vtedy vznikla značka “Dogpound”, čo znamená psí útulok – pri názve sa inšpiroval tým, že Jackman chodil na tréning so svojím psom.

Pod vedením Kirka Myersa si dáva do tela aj hollywoodsky herec Amaury Nolasco

Chýry o šikovnom trénerovi sa šírili rýchlosťou svetla a dostali sa až k modelke Victoria’s Secret Jasmine Tookes, ktorej sa spolupráca s Myersom zapáčila natoľko, že sa Kirk dnes môže pochváliť tým, že dokonalé telá hriešnych anjelikov sú práve dielom jeho práce.

Kirk Myers a jeho klientky, najkrajšie modelky sveta

Kirk Myers

Kirk Myers Kirk Myers Kirk Myers Kirk Myers Kirk Myers Kirk Myers Kirk Myers Kirk Myers Kirk Myers

Zdroj: Esquire.com | Foto|Video: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.