Premena ako hrom! Mladá Angličanka Nikki Harvey (24) vie, čo je to kompletne zmeniť svoj život. Dievčina, ktorá posilňovne z celej duše neznášala, si dnes nevie predstaviť deň bez cvičenia. Schudla neuveriteľných 100 kíl a z bacuľky sa stala vyhľadávaná modelka a fitnesska!Nikki sa rozhodla, že hneď po ukončení štúdia na strednej škole precestuje juhovýchodnú Áziu a Austráliu. Jej putovanie trvalo dva roky a nikdy nemala domácu stravu. Jedla len donáškové jedlo, pila alkohol a vyfajčila v priemere 20 cigariet denne.

Zlom nastal, keď Nikki uvidela fotku, na ktorej je v bikinách vedľa vodopádu. Nedokázala uveriť vlastným očiam a nechcela si pripustiť, že sa pozerá na seba. Posledných šesť mesiacov výletu dokonca odmietala byť na fotografiách.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Po návrate domov začala randiť s rugby hráčom, ktorého požiadala, aby jej pomohol schudnúť. 24-ročná Angličanka si dvíhanie činiek a posilňovňu doslova zamilovala. Začala pravidelne cvičiť, zo svojho jedálnička vyradila nezdravé jedlá, alkohol a dokonca prestala aj fajčiť. Dnes je z Nikki fitnesska, ktorá radí iným, ako si vybudovať telo snov, pravidelne sa zúčastňuje súťaží v bodybuildingu a je neskutočne šťastná, že našla zmysel svojho života.

Odhalenú Nikkinu postavičku si môžete pozrieť —TU—, —TU—, —TU—

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.