Pekná tvárička, milý úsmev a sila za desiatich. Hoci na prvý pohľad na to nevyzerá, Slovenka Rebeka Martinkovičová má záľubu, ktorá sa hodí skôr k chlapom. Už pár rokov sa totiž venuje armwrestlingu.Od tejto baby by ste na frak dostať nechceli! Beka je sedemnásobnou majsterkou sveta a šesťnásobnou majsterkou Európy junioriek. K tomuto pre ženy stále netradičnému športu si vybudovala vzťah ešte na strednej. Vďaka telocvikárke sa prihlásila do súťaže “Silná ruka stredných škôl”, kde skončila druhá. Odvtedy je armwrestling jej vášňou.

Na čudné pohľady okolia si zvykla. Hora svalov na babe je predsa len stále rarita, ale problém jej to nerobí. Tvrdo trénuje, mnohokrát aj s mužmi. Tí keď vidia babu, stanú sa z nich veľkí frajeri, veď sladké dievčatko ich predsa nemôže poraziť. Opak je však častokrát pravdou. A čo vy, trúfli by ste si na sympatickú Beku?

Foto: Facebook | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Danny
Zbožňuje cestovanie a fitnes. Rád obdivuje ženskú krásu a miluje adrenalín. Autá, šport, sex, ženy, zábava.... Žiadna téma mu nie je cudzia a chopí sa jej všetkými desiatimi.