Pracujem síce ako programátorka, no často vidím ako tým chlapom okolo mňa padajú sánky. Dobre, vyzniem možno trošku namyslene, ale asi vyzerám dosť k svetu. Okrem toho, že moje povolanie začína na prog-, som aj prag-, a teda pragmatická. Inými slovami, veľmi praktická.

Nebaví ma strácať čas s týpkami, ktorí ma pozvú na kávu, ktorú si musím sama zaplatiť a š*kat môžu tak maximálne v rodičovskej spálni, keď práve fotrovci nie sú doma. V horšom prípade v spoločnom byte, kde sú ešte dvaja – traja jemu podobne nadržaní, pri našom se*e uchom o stenu opretí panici…

Z toho jednoznačne vyplýva, že moja cieľová skupina sú podnikatelia a synovia podnikateľov, to druhé je ale samostatná kategória debilkov. Na to by ale bolo treba špeciálny článok. No a ešte športovci. Účastníkov oboch skupín nie je veľa, a tak nemôžem byť logicky úplne prieberčivá.

Ale pozor, ak mi niekto povie, že som zlatokopka, j*bnem mu kabelkou po hlave, že sa z toho len tak nespamätá. Som na to dosť háklivá!

Necítim sa ale byť zlatokopa, prečo by som mala? Zato, že môj nabijak ma LÓVE? Ale chlapci, veď vy si môžete tiež nabaliť bohaté. Chyba v systéme je tá, že nájsť bohatú mladú babu je o dosť väčší problém ako pre chudobnú babu nájsť bohatého. A aj keď je možno populácia týchto dvoch druhov vyrovnaná, mladá babenka s bohatými rodičmi pôjde na rande s držgroškom iba s veľkou ťažkosťou, takže vám zostávajú staré a často, bohužiaľ, škaredé MILF-ky.

Aj keď podľa štatistík po*noserverom je MILF jedným z najčastejšie vyhľadávaným žánrov.

Naspäť k téme, ja si totiž myslím, že rozdiel medzi zlatokopkou a mnou je v tom, že zlatokopka chce chlapa vyložene obrať o prachy, zatiaľ čo ja na jeho prachy v podstate kašlem. Nieže by mi nemohol dávať diamanty a kupovať autá, ale úprimne – ja všetko, čo k životu potrebujem, si viem zabezpečiť sama. Iba ma nebaví chodiť na nudné rande, nudné dovolenky na Slovensku a víkendy tráviť niekde na priehrade. Život je krátky a chcem si ho užiť. Chcem partnera, ktorý do môjho života prinesie viac luxusu.

No tak si kopnite. Som zlatokopka?

Vaša Adelka.