Poznáte to. Nemenovaní výrobcovia latexových výrobkov uvádzajú isté informácie na obale ich „zdravotníckych“ pomôcok takým malým písmom, že si to pred určitým aktom len veľmi ťažko niekto z nás prečíta. Vlastne, nemáme v hlave dostatok krvi na to, aby sme niečo čítali, nie to ešte tak malými písmenkami.A tak si spokojne užívame radosti mladosti, alebo možno lepšie povedané dospelosti, s krédom „tých 10 sekúd, čo si nasadíš čapicu, ti vynahradí nepríjemnosti po nasledujúcich 20 rokov“. No a potom sa stane, že v čase, kedy štandardne očakávate, že vašej spoluradostníčke má prísť tzv. „fajčiarsky týždeň“, nejako neprichádza a neprichádza.

Mešká “to” dva dni, ok. Pri treťom sme trošičku nervózni, na štvrtý jej celý deň voláme, či už, do p*či, krváca a ona stále nekrváca! Teda vlastne nie do…, ale z…, technické detaily radšej vynechajme. Piaty deň idete kúpiť tehotenský test a celý čaa sa modlíte. Až vám zrazu príde správa na Messenger. Ste taký nervózny z toho všetkého, že to ani nepochopíte…

1646b

A tak…

A ešte malý fórik na koniec.. :)

1636

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)