Máme pre vás prichystanú vtipnú historku, o ktorú sa s celým svetom podelil neznámy užívateľ Reddit-u. Celý pikantný príbeh sa odohral v Las Vegas, o ktorom kolujú fámy, že čo sa stane vo Vegas, ostane vo Vegas. To však neplatí pre tohto pána, ktorý pretiahol sestru svojej manželky pred jej vlastnými očami!

Možno sa pýtate, ako je to možné? Takto opisuje celý priebeh pristihnutý chlapík, ktorý išiel na dovolenku so svojou manželkou a spoločnosť im mala robiť jej sestra Jody. V jeden večer išla trojica do kasína, aby si užila tamojšiu atmosféru. Pri bare im nalievali jeden drink za druhým, až im to poriadne udrelo do hlavy.

Všetci dovolenkári sa náramne bavili a Jody flirtovala s nejakým neznámym džentlmenom. Kedže si podľa všetkého dobre rozumeli, náš podnapitý rozprávač s manželkou sa rozhodol, že im nechajú súkromie a oni pôjdu na izbu. Tak sa aj stalo. Pri príchode na apartmán okamžite zaspali. Niet sa čomu čudovať, veď sa poriadne opili. Avšak, napätie prichádza práve v tomto momente! Po pár hodinách chlapík vstal a dostal obrovskú chuť na s*x.

Všade bola tma a pri sebe videl ležať ženu, ktorú začal nežne masírovať a hladkať. Ona mu ho následne chytila do ruky a zasunula ho do seba. Podľa opisu nadržanca celý akt trval len 2 minúty. Avšak, on ďalej pokračoval v mojkaní sa a začal jej chytať prsia. Vtom náhle zistil, že to nie sú kozy jeho manželky. Tá následne vošla do izby, rozsvietila svetlá a na to sa strhol obrovský krik. Jody okamžite vyskočila z postele a po nohe jej ešte tieklo semeno zo švagra.

Manželka mu napokon dala košom, Jody sa s ním nerozpráva a náš nešťastník tak odišiel z Las Vegas sám. Nepripomína vám to nejakú komédiu? :)

Zdroj: reddit, giphy| Foto: freepik

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.