Home Zábava Kauza Duško Goga – kde je pravda?

Kauza Duško Goga – kde je pravda?

0
Kauza Duško Goga – kde je pravda?

Duško Goga. Facebookový fenomén, ktorý rozdelil národ na dve časti. Polovica ľudí ho milovala a obdivovala Matúša, za to, že mu ukázal svet. Tá druhá Dušana ľutovala a Matúšom opovrhovala.

 

 

Nech už to bolo akokoľvek, Matúš Hudák Duška zoznámil so svetom mimo svojej koliby, ktorý vo svojich 33 rokoch nepoznal. Táto dvojica sa spolu objavovala na diskotékach, športových podujatiach, kúpaliskách, takže všetci videli, ako sa Duško teší z maličkostí, ktoré sú pre ostatných samozrejmosťou. Trvalo to takmer rok, pokiaľ neprišli k Duškovi domov chlapíci, ktorí jeho mame dali peniaze, ona mu podpísala splnomocnenie a napokon zobrali malého zabávača do Holandska.  Matúš o ňom nemal žiadne informácie až doteraz. Pred pár dňami sa totiž na internete objavilo video, v ktorom Dušan na Matúša nadáva, a dokonca dosť hrubo. Hovorí o ňom, že ho len využíval a nútil tancovať.

Vzhľadom na to, že sme vo februári boli za touto dvojicou osobne a strávili sme s nimi jeden deň, toto video bolo nepochopiteľné aj pre nás. S Duškom sme sa viezli dve hodiny v aute, pretože sme ho viezli zo Sečoviec, kde mali chlapci futbalový turnaj, domov do Batizoviec. Boli sme svedkami ich lúčenia a toho, ako Duško za Matúšom celú cestu plakal a neustále mu chcel volať. Obdivoval ho a nemal na neho jedno škaredé slovo. práve naopak.

Pozrite: Duško Goga z Matus.TV interview video bonus

Po zverejnení videa z Holandska sme sa teda spojili s Matúšom, ktorému je z celej situácie na vracanie. Podľa jeho slov pri ňom Duško nikdy nenadával a vždy bol ako cukrík. Počas troch mesiacov, ako bol Duško „nezvestný“, ho pravdepodobne spomínaní chlapíci otočil proti Matúšovi. To, čo je momentálne asi najsmutnejšie, je zistenie, že Dušana už pozná celý Amsterdan, pretože tancuje v gay clube.

Pozrite si vyjadrenia Matúša Hudáka ku celej kauze Matúš TV: