Karin Dvořáková, ktorá súťažila v reality show Farma X, sa na verejnosti pravidelne vyjadruje, že priateľa nemá. Nedávno sa však na svojom príbehu predviedla ako totálna dračica v spodnom prádle a podväzkoch, no a v spálni sama nebola!

Súťažiaci, ktorí pôsobia v rôznych reality show, sú často po ich skončení pod väčším drobnohľadom médií a verejnosti všeobecne. Podobne je na tom aj Karin Dvořáková, ktorá sa po Farme X teší veľkej popularite. Nielen ženy, ale najmä chlapi často zisťujú prostredníctvom Instagramu, či má táto sympatická čiernovláska priateľa.

Karin sa k tomu nikdy nepriznala, no nedávno spôsobila rozruch fotkou zo spálne, na ktorej pózuje iba vo vyzývavom spodnom prádielku, pričom vedľa nej stojí sporo odetý chlap. Jedná sa o Mariána Žondu, ktorý stojí za značkou oblečenia “Mama I´m a criminal”. Tá sa v posledných mesiacoch výrazne presadila na našom trhu. Karin však touto fotkou, ktorú nájdete nižšie, pravdepodobne spôsobila zopár zlomených sŕdc medzi svojimi obdivovateľmi!

Karin Dvořáková

Marián Žonda

Spomínaný záber nájdete >>TU<<

Foto: Instagram/Karinnett, Instagram/Mzondis

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.