Dale Austin, fanúšik futbalového klubu Manchester City, sa rozhodol vycestovať na zápas Ligy majstrov. Jeho milovaní Citizens si mali zmerať sily s Celticom Glasgow. Dale si kúpil lístok a letenku, avšak spravil ešte niečo navyše, začo sa mu smejú aj za hranicami Veľkej Británie!

Dale Austin je veľký fanúšik futbalového klubu Manchester City, a preto sa rozhodol podporiť svoje mužstvo v zápase Ligy majstrov proti Celticu Glasgow. Kúpil si lístok na zápas, letenku a fotkou sa rozhodol pochváliť na Facebooku, čo však robiť nemal, pretože na fotku pridal ešte niečo navyše – peniaze a pas. Mierne povedané, Dale asi nepatrí medzi najbystrejších ľudí v Británii. Keby áno, vedel by totiž, že na cestovanie v rámci Veľkej Británie cestovný pas nepotrebuje.

To ale nie je všetko, tá najlepšia časť ešte len príde. Dale sa totiž aj pochválil, že pred cestou na vysnívaný zápas si nezabudol zmeniť peniaze. Spomínanú fotku mu okamžite s poriadnou dávkou humoru okomentoval jeho priateľ: “Dali ti dobrý výmenný kurz? :D” Dale však očividne stále nerozumel poznámke jeho priateľa Coleena, ten mu to našťastie vysvetlil narovinu: “Zmenil si si libry za libry! :D”

Angličan Dale zrejme vôbec netuší, že Škótsko je súčasťou Veľkej Británie a spolu s Anglickom majú rovnakú menu. Veľkú radosť mu nespravil ani jeho obľúbený klub z Manchesteru, ktorý s Celticom iba remizoval 3:3.

fanúšik manchester city

Dale sa strápnil aj na Twitteri

liga majstrov fanúšik tweet
Načo ti je pas, kámo?

Zdroj: Theladbible.com | Foto: Facebook, Twitter