Kalendár Campari na rok 2015 s Evou Greenovou, pozýva svojich priaznivcov na nadčasovú cestu za poznaním.

Campari® oficiálne odkrývakompletný kalendár na rok 2015, ktorý sa volá ‘Mytológia Mixológie’. Tohtoročný kalendár na svojich stránkach uvádza nádhernú francúzsku herečku Evu Green. 16. kalendár Campari je venovaný oslave ich zaujímavej histórie a skutočným príbehom spojeným s dvanástimi najobľúbenenjšími koktejlami.

00 Campari Calendar 2015_Mithology Mixology_Eva Green_Cover_LR

Od klasického koktejlu Negroni, stvoreného samotným grófom Camillom Negronim v roku 1919, až po modernú pomarančovú vášeň Campari, súčasnú verziu klasického Campari Orange, kalendár odhaľuje recepty, ktoré obstáli v teste časom a v súčasnom modernom svete sú stále obľúbené.

Campari Calendar 2015_BTS_by Francesco Pizzo (18)

Oslňujúca hrdinka, Eva Green, zosobňuje ikonický a klasický štýl Campari v sérií zaujímavých šiat a odevov, vytvorených poprednými módnymi dizajnérmi ako sú Vivienne Westwood, Versače, Alaia a Christian Louboutin a mnoho ďalších.

Campari Calendar 2015_BTS_by Francesco Pizzo (61)

Pri účinkovaní v Campari kalendári, Eva Green dodala: “Pre mňa bol tento projekt o rozprávaní série príbehov inšpiratívnym a kreatívnym spôsobom, čo sa nám presne podarilo dosiahnúť. Pre Campari je kalendár skutočným testamentom a spojenie všetkých príbehov v jednej kolekcií iba dokazuje, že Campari má čo povedať aj v súčasnom svete.

Campari Calendar 2015_BTS_by Francesco Pizzo (62)

Kalendár Campari, z ktorého bude vytlačených iba 9 999 kópií, nepôjde do predaja, ale bude distribuovaný priateľom značky po celom svete.

Campari Calendar 2015_BTS_by Francesco Pizzo (12)

Fanúškovia Campari sa môžu zapojiť aj do realizácie jeho finálneho vzhľadu, kedže všetok obrazový materiál spolu s interaktívnym sprievodcom k jednotlivým koktejlom bude dostupný k nahliadnutiu prostredníctvom všetkých socilálnych kanálov Campari, ktoré zahŕňajú Facebook, Twitter, Instagram a Pinterest.

Campari Calendar 2015_BTS_July 10_by Francesco Pizzo (6) Campari Calendar 2015_BTS_July 10_by Francesco Pizzo (8)