Herečku, ktorá sa môže pýšiť oficiálnym titulom najkrajšej ženy sveta podľa magazínu People za rok 2004 a 2016, sme spoznali najmä vďaka úlohe Rachel v sitcome Priatelia. Jennifer Aniston však vo filmoch a seriáloch hviezdila aj predtým. Bola ale aj zamladi taká kočka?Jennifer Aniston odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 1990, a to hlavnou postavou v seriáli Molloy. Potom nasledovali ďalšie menej známe seriály, ako Ferris Bueller či Edge Muddling Through. Vo filmových projektoch dostala prvú šancu v roku 1993, kedy si zahrala v hororovej komédii Leprechaun. V nej ako 24-ročná slečinka s ofinkou nad čelom vyzerala naozaj komicky, napriek tomu však stále očarujúco.

Zlom v živote americkej herečky nastal až v roku 1994, kedy dostala životnú rolu Racher v sitcome Friends, alebo aj Priatelia. Svojím šarmom a humorom si získala srdcia celého sveta, ktorý jej dodnes leží pri nohách.

Jennifer Aniston v súčasnosti

Jennifer Aniston TOP sceny v spodnom pradle

Jennifer Aniston v seriáli Molloy, rok 1990

Jennifer Anniston v seriáli Ferris Bueller (rok 1990)

Jennifer Aniston vo filme Leprechaun, rok 1993

Zdroj: Wikipedia | Foto: YouTube, Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.