Určite si spomínate na svoje detstvo a úplne bežnú hru, ktorou ste sa zabávali s vašimi priateľmi. Nepotrebovali ste k nej nič viac ako obyčajný kus látky na zaviazanie očí. Hra na slepú babu sa však dá aplikovať aj do verzie pre dospelákov a verte, že odmena na konci je omnoho sladšia. 

Na erotické dobrodružstvo dospeláckej verzie slepej baby vám stačí obyčajná šatka alebo kúsok látky, ktorou partnerke zaviažete oči. Aj keď sa vám to javí ako nezmysel, verte, že tento malý trik zmení vnímanie vašej partnerky na nepoznanie.

Zmyslová deprivácia ako najsilnejší nástroj rozkoše

Ak by sme sa opierali o dlhé fakty a výskumy, zabralo by to nielen veľa času, ale aj omáčok okolo, na prvý pohľad, banálnej záležitosti. Dôvody, prečo taká bezvýznamná vec, ako je šatka alebo kus látky na očiach, spôsobia zmeny vo vnímaní, sa dajú vysvetliť aj jednoduchšie. V prvom rade sa jedná o akýsi základný fyziologický princíp, na ktorom funguje naše telo. Ak partnerku pripravíte o zrak, zvýši sa citlivosť ostatných vnemov a rovnako intenzívnejšie bude vnímať aj vaše dotyky či stimuláciu. Ako základ predohry či intímneho styku vám to ale bude hrať do karát a v podstate tu by sme mohli aj skončiť.

Pre tých, ktorí však radi experimentujú a majú potešenie z objavovania a prehlbovania vzrušenia, je tu ešte psychologická stránka zmyslovej deprivácie. Stratou zraku sa vaša partnerka omnoho viac uvoľní, kedže ju nebudú ovplyvňovať a rozptyľovať veci navôkol. Taktiež sa viac odosobní, laicky povedané, odtrhne sa z reťaze. A to, ako veľmi dokážete svoju polovičku stimulovať a do akej miery viete túto drobnosť využiť k zvýšeniu erotickej stimulácie, záleží len na vás. Majte však na pamäti, že partnerka nevidí, kam mieria vaše dotyky. Samotné očakávanie z toho ďalšieho však jej zmysly vybičuje na úplné maximum.

Pre tých, čo si trúfajú okúsiť niečo viac a posunúť rozkoš na nový level, je vhodné pridať k zrakovej deprivácii aj tú motorickú. Čo v jednoduchosti znamená, že svojej polovičke obmedzíte určitý druh pohybu. Napríklad, jemne zviažete zápästia alebo nohy. Každý z týchto krokov totiž zintenzívni pôžitok, a aj keď intímny styk slúži v prvom rade vraj k rozmnožovaniu, skúmanie tela patrí k človeku už od ranného detstva. Veď kedysi ste sa možno aj vy hrali na pána doktora bez predsudkov.

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: pinimg.com