Herečka z filmov pre dospelých Monique Alexander, ktorá zároveň pôsobí aj ako poradca ohľadom se*uálnej výchovy, v televízii prehovorila o svojom povolaní a taktiež o tom, ako by sa v rámci tejto oblasti mali správať rodičia dospievajúcich detí. Jej názor je skutočne zaujímavý.Kto by si myslel, že péčková herečka bude mať nejaké zvrátené predstavy a vy*ukaný mozog, bol by na omyle. Názor Monique Alexander na tému sledovanie péčka mladistvými je skutočne veľmi triezvy. Herečka dokonca ako poradkyňa pravidelne navštevuje školy po celom USA. Monique si uvedomuje, že jej práca je neštandardná a rozhodne nie úplne úctyhodná. No taktiež je presvedčená o tom, že by natáčanie po*na nemalo byť tabu.

,,Ak si rodičia myslia, že vyhýbaním sa témam ohľadom s*xu a po*na svojim deťom pomôžu, sú na obrovskom omyle. V minulosti bol možno prístup k takýmto filmom a videám ťažší, no dnešná doba umožňuje dostať sa k videám so “zakázaným obsahom” absolútne každému. Ja osobne nevidím problém v tom, že si také video môžu pozrieť aj mladiství, no dôležité je usmerňovanie zo strany rodičov. Sama sa nerada dávam za príklad, pretože si nemyslím, že by som mohla byť vzorom. Na besedách sa mladým snažím vysvetliť, že medzi skutočným se*om a tým, čo vidia vo videách, je obrovský rozdiel. To isté by mali urobiť aj rodičia, pretože následne môže mať veľké množstvo detí zvrátené predstavy o se*e, čo rozhodne nie je ani trochu dobré,” povedala v televízii Manique Alexander.

Rovnaký názor má aj národná kampaň z roku 2016, podľa ktorej je stále u väčšiny detí vo veku od 12 do 15 rokov hlavným zdrojom se*uálnej výchovy ich rodič, až za ním nasledujú informácie od kamarátov či z internetu.

Zdroj: rt.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba