Úspešný počin z dielne HBO Game of Thrones považujú mnohí za najlepší seriál histórie a možnosť v ňom účinkovať má aj slovenský herec Vladimír Furdík. Ten je známy ako obávaný Night King (Nočný Kráľ) a takto vyzerá v skutočnosti! 

Veľmi dlho nezažil seriálový svet také šialenstvo, ako pri vydávaní nových častí Game of Thrones. Seriál si od roku 2011 získal stovky miliónov nadšených fanúšikov, ktorí s napätím očakávajú, ako to celé v posledných troch častiach dopadne. Súčasťou tohto mega úspešného projektu je aj slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdík. 48-ročný rodák z Bratislavy sa v seriáli objavil prvýkrát už počas piatej série, keď ako White Walker bojoval s Jonom Snowom.

Jon Snow vs. White Walker

Neskôr mu bola ponúknutá rola spomínaného Night Kinga, ktorým je aj v závere poslednej 8. série. Výroba mejkapu, ktorý na neho použili, údajne trvala až 6 hodín. Práve po tretej odvysielanej časti poslednej série sa okolo neho strhol veľký boom a všetci chceli zistiť, kto v skutočnosti túto hrozivú postavu hrá. Dokonca aj na mnohých zahraničných portáloch sa objavili zábery z Vladovho instagramového profilu. A pozrieť sa na neho môžete teraz aj vy!

Vladimír Furdík ako Night King

Vladimír Furdík v skutočnosti

Foto|Video: Instagram/VladimírFurdík, Twitter, YouTube