Správa, že Conor McGregor ukončil kariéru MMA zápasníka, otriasla celým športovým svetom. Jeho v súčasnosti najväčší rival, ktorý mu v októbri minulého roka uštedril porážku, na to zareagoval však s absolútnym pokojom! 

Conor toto svoje rozhodnutie oznámil prostredníctvom Twitteru v utorok, aj keď sa mnoho fanúšikov a odborníkov zhoduje, že ide opäť iba o jeden z jeho marketingových ťahov. Nebolo by to totiž prvýkrát, čo sa írsky bojovník takto vyjadril. Mnoho kolegov však aj tak smúti nad jeho odchodom z prostredia kovových klietok, ale jeho posledného súpera to určite nemrzí.

Khabib Nurmagomedov mal s McGregorom niekoľko konfliktov, ktoré si však definitívne vyriešili pri vzájomnom súboji. V ňom Khabib hviezdneho Íra takmer uškrtil a prinútil ho zápas predčasne ukončiť. Možno aj práve preto na Conorov koniec reagoval svojským spôsobom, keď napísal: „V džungli môže byť iba jeden jediný kráľ, iba jeden.” Všetci sú zvedaví, ako táto situácia nakoniec dopadne a či si zápasníci opäť len nepripravujú vopred nejaké promo, na svoje ďalšie stretnutie v klietke.

Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

https://www.youtube.com/watch?v=stc_Ax-exPw

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter, YouTube