Fanúšikovia slovenského hiphopu určite dobre poznajú bratislavské trio DMS. Pokiaľ patríte k fanúšikom tohto zoskupenia, určite vám neuniklo spustenie predpredaja ich najnovšieho albumu Prepáčte. Teraz k nemu vydali v poradí už tretí singel a je to poriadna bomba!

DMS naposledy spravili štúdiový album v roku 2015, kedy vydali po dlhšej odmlke nosič s názvom MMXV. Následne Separ i Dame spravili svoje sólo projekty, keď prvý menovaný nahral Pancier a Dame predstavil svoje sólo s názvom Selfmade. Tento rok chalani avizovali, že idú nahrávať ďalšiu štúdiovku DMS a prvým singlom z albumu sa stal track Kardio, ku ktorému bol natočený aj videoklip.

Následne sa klipu dočkala aj skladba Nemám čas a v deň spustenia predpredaja albumu prináša trio Separ, Dame a Smart ďalšiu bombu z albumu. Tá nesie názov Zlatí a zároveň kanál. O vizuál sa postarali Cospiracy Flat a Tibor Kuna. Výsledok stojí rozhodne za to, keďže už za prvý deň na YouTube sa video dostalo na 4. miesto v trendoch a videlo ho viac ako 100 tisíc ľudí.

DMS- Prepáčte booklet a tracklist

DMS – Zlatí a zároveň kanál (prod. Dame)

DMS – Prepáčte Official (Snippet)

DMS – Kardio (prod. Smart)

DMS – Nemám čas (prod. Homiebeats a Dame)

Foto: Instagram/AdamVanDame, Instagram/Separ.Dms | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D