Hoci český péčkový herec zavesil profesionálnu kariéru dávno na klinec, svoju minulosť jednoducho nezaprie! Keď už ženám svoje vlastné telo poskytnúť nemôže, rozhodol sa to urobiť inak, a čuduj sa svete, vyšlo to! Nechal si spraviť odliatok vlastného vtáka, ktorý sa na známom internetovom obchode predáva jedna radosť!Robertov nástroj sa dá na internete kúpiť už za 1499 českých korún. Tovar je však momentálne beznádejne vypredaný, a to bol v ponuke len niekoľko dní! Zdá sa teda, že o najslávnejšieho herca českého po*nopriemyslu je stále veľký záujem.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU — 

Ako tvrdí samotný Rosenberg, vyrobiť vernú kópiu svojho mužstva trvalo tri hodiny a bol to nápad jeho ženy! Cieľ Robertovho robertka, ktorý zožal veľký úspech, je jednoduchý – pomôcť párom v ich milostnom živote. 24,5 centimetra z kráľa péčkového priemyslu tak môže mať teraz v posteli naozaj každý!

Robert Rosenberg

Robert Rosenberg odliatok penisu internetový obchod

Robert Rosenberg a Lady Dee

Robert Rosenberg dĺžka penisu

Lady Dee a Rosenberg

Rosenbergov nástroj si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: idnes.cz | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)