Toto je sila! Najznámejšia milovníčka hadov na internete Jana, ktorú si musíte pamätať z kontroverznej časti českej verzie relácie Zámena manželiek, išla s pravdou von! Okrem zopár zaujímavostí z účinkovania v reality show prezradila aj to, ako došlo k mačkaniu hada náhradného manžela Tomáša. Nemačkali sa totiž len raz.To, že k prvému styku prišlo v tretí deň natáčania televízneho programu, sme sa dozvedeli už včera. Avšak bola Jana spokojná s výkonom vymeneného muža? Vraj vôbec. S výnimkou pár ťahov hore dolu to údajne nič moc nebolo, pretože Tomáš má podľa nej viac v láske mužov a svoje mizerné nasadenie pri ženách komentuje slovami, že má dve práce a je unavený.

Po skončení Zámeny Jana s Tomášom plánovali spoločnú budúcnosť, no nakoniec sa mal z mladého muža vykľuť poriadny klamár, ktorý sa z Jany snažil vytĺcť iba nejaké peniaze, keď za ňou cestoval, a to pomerne dosť často. Raz to údajne boli peniaze na zaplatenie dlhu rodičov, inokedy na splátku úveru.

V prípade, žeby sa Tomáš snažil pomer s Janou poprieť, chovateľka hadov zverejnila ich spoločné správy s jeho fotkou. Našťastie na nej nemačká hada. :D

Zdroj: Extra.cz | Foto: Extra, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.