Známy slovenský spevák Martin Jakubec prekvapil nedávno svadbou, ktorá sa konala v novembri minulého roka. Za ženu si údajne mal vziať omnoho staršiu Božanku a na túto svadbu sa dokonca predávali aj lístky za niekoľko stoviek eur. Zdá sa však, že nakoniec je všetko úplne inak!

Táto svadba rozdelila ľudí na dve strany. Pokiaľ jedna strana tvrdila, že ide iba o premyslený Martinov ťah, tá druhá zase verila slovám o skutočnej láske. Jakubec však po viac ako dvoch mesiacoch vyšiel konečne s pravdou von a jeho fanúšičky sa môžu tešiť. Spevák totiž nie je naozaj ženatý a išlo iba o reklamný ťah. S Božankou sú však údajne naďalej dobrí priatelia. Celé jeho vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

Jakubec o svadbe

View this post on Instagram

Tak som rád, že konečne ma nikto nebude otravovať svadbou. Mojím sociálnym výskumom som dokázal, že niektorí ľudia sú jednoducho ľahko ovplyvniteľní. Veria všetkému a hlavne bulváru. Mojou svadobnou hostinou sme poukázali na to, že na veku nezáleží. Prečo si môžu mladé pipinky brať starých dedov? A chcel som byť ukážkou toho, že mladý muž si môže zobrať staršiu ženu po 60 tke keď im to vyhovuje. Teda misiu sme splnili. Ľudia sa pozorne zaujímali o náš vzťah, naše potreby, pocity. Len už toho bolo moc. Hlavne Božka to nezvládla už tie urážky na jej výzor a vek. ĎAKUJEM TÝM ČO MI ŽELALI LÁSKU. ĎAKUJEM. 🙏 LEN MLADÝM VDOVCOM SOM NIKDY NECHCEL BYŤ. JE TO DOSŤ NEPRÍJEMNÉ. Preto som rád, že dnes slávnostne táto kapitola a test národa končí. Empíria poslúži ako výskum na moju profesúru. Sme iba priatelia a kolegovia. Ostávam stále slobodný a ak je nejaká bytosť ktorá by chcela vstúpiť do môjho života, môže na dvere zaklopať. Nebránim sa a poteším sa💓😉😘🐥🤓 #svadba_uz #svadbaroka #svadba #jakubec #soubiznis #soubiz #bozanka #bulvar #test #tasty #misia #realita #realityshow #reality #2018 #17112018 #navekyveku #party #wedding #nevestainfo #nevestanauteku #zenik #mladomanzelia #manželia #laska #platonickalaska #💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓 @slovakwomansk @funmagazin.sk @manmagazin @hitky.sk @netky.sk @plusjedenden @novycas @novycasprezeny @tvmarkizaofficial @sarm #europa2 @e2sk @radioexpres @jasomfunradio #slovensko #aktuality_sk @aktuality_sk @topkysk

A post shared by Martin JakubecⓂ️ Official (@martinjakubec_official) on

Foto: Instagram/MartinJakubec

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.