Masturbácia je nepochybne príjemná záležitosť a výborne poslúži na odbúranie napätia. Odhadnúť mieru a dodržať určité prirodzené hranice je pritom samozrejmé. Teda, ak sa práve nepúšťate do šialenej výzvy nazvanej Destroy Dick December.  

Internetom už prebehlo veľa šialených výziev. Niektoré budili úsmev, pri iných si ale každý normálny človek musel zaťukať na čelo. A práve z toho druhého súdka je aj aktuálny challenge pre pánov, ktorý štartuje už v decembri. Ako napovedá jeho názov, cieľom je doslova odrovnať svoj nástroj. Kto sa totiž do výzvy zapojí, mal by každý deň masturbovať toľkokrát, koľkého je práve v kalendári.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Prvá zmienka o tejto šialenej výzve bola zaznamenaná pred pár dňami na instagramových účtoch rapper2k a losst8 a veľmi rýchlo sa začala šíriť sociálnymi sieťami. Dopriať si prvého decembra jednu masturbáciu a piateho päť, to sa ešte dá zvládnuť. Viete si ale predstaviť, ako svoju pýchu mastíte denne 15, 20, či dokonca 30-krát? Kto to dá, je poriadny samec! Alebo skôr exemplárny cvok…

Prílišná masturbácia totiž pre mužské „nádobíčko“ nie je vôbec prospešná. A upozorňujeme,  že bolesť môže byť tým najmenším problémom, ktorý vás pri absolvovaní tejto výzvy nepríjemne prekvapí.

Foto: flickr, performanceinsiders.com