Poznáte to príslovie, že posledná kvapka aj tak vždy skončí v trenkách? Vďaka revolučnému typu pisoárov zvaných Urinary 2.0 sa to stane minulosťou! O nový, nekonvenčný pisoár, ktorý si vezme do parády vašu osobnú hygienu, sa postaral tím biochemika Eduarda Gevorkyana.Inteligentný prístroj dokáže sledovať to, či ešte močíte či už ste skončili a dokonca rozpozná dĺžku vašej pýchy. A ako to celé funguje? Jednoducho. Urinary si počká, kým vypustíte svojho špióna, dokončíte potrebu a potom sa pustí do práce! Hneď ako spláchne, vypustí na váš nástroj dávku mydlovej vody, očistí ho a predstavte si, to nie je všetko! Pre dokonalé pohodlie vám ho dokonca aj vysuší prúdom príjemne teplého vzduchu! Navyše, vďaka zabudovanému čipu, ktorý dokáže rozoznávať dĺžku pohlavného orgánu, sa nemusíte obávať, že by vám prístroj ošpliechal nohavice. Tvorcovia tohoto vynálezu to vo svojom majstrovstve dotiahli tak ďaleko, že pisoár bude brať ohľad aj na ročné obdobie. V praxi to znamená toľko, že v lete použije osviežujúco chladnú vodu, zatiaľ čo v zime vám ju prihreje.

schranka-08

Nuž, tak sa zdá, že v oblasti mužského močenia sa začína celkom nová epocha a práve my budeme tou prvou generáciou vyvolených, ktorí si budú môcť užívať svet dokonale čistých penisov…schranka-09

Zdroj/Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!