Nevera v šoubiznise či vo svete športu je častým javom. Bodaj by nie, keď tu stretnete tie najkrajšie ženy široko-ďaleko: rajcovné moderátorky, dlhonohé modelky alebo krásne missky. Aj športovci sú len obyčajní chlapi z mäsa a kostí, ktorí neraz podľahnú vábeniu šibalských samičiek. Posteľné radovánky so “zakázanými” zvodnicami ich ale neraz vyjdu poriadne draho. Pozrite si tie najkrajšie milenky slovenských športovcov, ktoré im mnohokrát rozvrátili rodiny či pošramotili dobré meno v kariére.Marianna Ďurianová

Meno známej moderátorky Ďurianovej sa spája len s vplyvnými chlapmi, medzi inými aj so synom mafiánskeho ekonóma Jozefom Surovčíkom. Výnimkou nie je ani hokejista Žigmund Pálffy. Ten vraj s Mariannou okúsil pártýždňovú exotickú dovolenku.

marianna durianova

Alexandra Orviská

Aférka futbalistu Roba Vitteka a moderátorky Alexandry Orviskej sa prevalila už pred štyrmi rokmi. Vitteka stál románik so zvodnou brunetkou manželstvo a sokyne Orviská a Vitteková si dodnes nevedia prísť na meno. Najlepšiemu strelcovi slovenskej reprezentácie však ani vzťah s okatou moderátorkou nevyšiel.

orviská orviská

Daniela Hantuchová

Nádherná tenistka rozbúchala srdce hokejistu Mariána Gáboríka v roku 2011. Aj keď ho do chomúta dostala až blonďatá tanečnica Ivana, s Hantuchovou majú zrejme naďalej dobré vzťahy. Dlhonohá bohyňa totiž nechýbala ani na prestížnej svadbe hviezdy NHL.

hantuchova

hantuchova

Miriam Kalisová

Milenecký pomer, ktorý čakal asi len málokto, to je vzťah moderátorky Miriam Kalisovej a bývalého hokejistu Dušana Pašeka mladšieho. Na pohľad nevinná brunetka sa s hokejovým útočníkom Pašekom vodila za ručičky už krátko po rozvode s bývalým manželom, moderátorom a fitness trénerom Martinom Šmahelom.

kalisovakalisova

Soňa Obšutová

Tréner hokejového Slovana Miloš Říha si taktiež neudržal nohavice zapnuté, keď prebral manželku hokejistovi Jaroslavovi Obšutovi. Blondína s veľkými kozami Říhovi načisto pobláznila hlavu a škandál bol na svete.

obsutovaobsutova

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.